Застосування профнастилу для парканів та огорож

Застосування профнастилу для парканів та огорож

У сучасному світі профнастил знайшов своє широке застосування в будівництві. Його багато використовують у внутрішній і зовнішній обробці стін, стель, а також для спорудження парканів і обшивки гаражів, ангарів і т.д. Цей будматеріал дуже економічний, через невелику висоту профіль легко демонтувати і знову застосовувати, його можна зручно зберігати і транспортувати.

Сам профнастил для огорожі відрізняється тільки невеликою висотою хвилі і трохи меншою товщиною сталевого листа.

Саме для оформлення парканів профнастил підходить ідеально, як облицювальний матеріал.

Ще зручно використовувати для перегородок стінових, тимчасових загороджень, як паркан або підвісна стеля – але тут треба враховувати невелике навантаження на лист.

Розглянемо докладніше, чому ж так вигідний паркан з профнастилу.

1. Невелика вага

Маса 1 кв м профлиста становить близько 5 кг. Зручність у транспортуванні і монтажі навіть для двох майстрів, які можуть спорудити паркан без спецтехніки або великих технічних знань в будівництві.

паркан з профнастилу

2. Швидкий монтаж і демонтаж

Основним завданням монтажників є симетрично вкопати стовпчики і рівномірно закріпити напрямні. Швидкість монтажу залежить і від великої площі листів, немає складності, щоб їх правильно розмістити без особливих навичок і досвіду.

3. Міцний матеріал

Профнастил дуже тонкий, але досить щільний будматеріал, який ще відрізняється від інших своєю пластичністю. За рахунок профілювання металу, профнастил має ребра жорсткості, що збільшують його якість. Тому, через такі унікальні властивості цей матеріал є просто ідеальним варіантом в застосуванні для спорудження укриття, яке точно стане вам надійним і безпечним.

4. Довговічність

Ну який же матеріал, крім оцинкованого металу, зможе послужити вам довше? Бездоганною якістю профнастилу є стійкість до природних факторів:

  • вологість;
  • вітер;
  • сонце і т.д.

Якщо використовувати ще і полімерне покриття, тоді термін експлуатації стане ще вище, а про догляд за ним ви можете зовсім забути. При забрудненнях легко миється водою.

5. Естетичний вигляд

Бачачи акуратні геометричні форми листів, можна бути впевненими в ідеальному вигляді паркану з профнастилу. Форма трапеції, рівні краї роблять його просто бездоганним. Завдяки цій важливій перевазі, профнастил має таку популярність в будівництві.

6. Готові листи в продажі

Зазвичай стандартні розміру (1,5; 1,7; 2 м) і кольору (червоний, зелений, коричневий) профлистів ви завжди можете придбати у нас по ціні виробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *