Як заощадити на будівництві дачного будинку

Як заощадити на будівництві дачного будинку

Якщо у вас невелика сім’я з середньостатистичним прибутком і не потрібно вражати розкішшю внутрішнього оздоблення друзів і близьких, то навіщо платити більше? Особливо зараз, коли можна вибрати бюджетний проект дачного будинку.

Яке будівництво дачного будинку найдоступніше

Для жителів України існує реальний спосіб побудувати бюджетний будинок, який буде комфортним для проживання взимку і влітку, – каркасний будинок невеликій площі. Така будівля нагрівається за пару годин і довго зберігає тепло.

Проект може бути із закритою або відкритою терасою, з мансардою. Його в разі потреби легко добудувати по першому поверху або вгору. Вартість зведення каркасного дачного будинку можна зменшити, якщо в якості покрівельного матеріалу вибрати, наприклад шифер, або робити недороге внутрішнє оздоблення, вибираючи, на приклад, фарбування стін або недорогі види шпалер.

Але не можна економити на якості несучих елементів конструкції – для перекриття і стійок слід вибирати тільки висушену до 18% деревину!

Чому бюджетний дачний будинок має просту конструкцію

Будівництво дачного будинкуНедорогі каркасні дачі завжди мають нескладну і невелику конструкцію. Якщо врахувати, що навіть в дачі економ класу все внутрішнє оздоблення з сантехнікою і меблями важать до 4 тон, то не виникає сумнівів в тому, що несуча конструкція повинна бути якісною, міцною і надійною. Адже навряд чи хтось буде відчувати себе впевнено в будинку, який споруджено абияк.

Від перевантажень несучі стіни починають розходитись, виникають «хвилі» і перекоси, що значно знижує надійність садового будинку.

Для економії будівництва дачу зводять на менш дешевому, але при цьому не менш довговічному і міцному, фундаменті з гвинтових паль або бетонних стовпів.

Якщо не вистачає коштів на одночасне будівництво садового житла, його можна зводити поетапно:

  • фундамент;
  • каркас будинку;
  • дах;
  • двері і вікна.

За рік-два недорогий каркасний будинок буде готовий, ще за рік можна зробити внутрішнє оздоблення, і за цей час ви не відчуєте нестачі грошей, а міцний і довговічний будинок буде вже зведений. Є ще один безболісний для сімейного бюджету спосіб будівництва – кредитування від компанії-забудовника або від фінансової організації – їх партнера.

Також варто звернути увагу на чудові компактні будинки, які втілюють в собі комфорт, швидке будівництво і низьку вартість.

Перевіряй і потім вибирай!

Ще одне, на чому ні в якому разі не можна економити – на підряднику. Не варто спокушатися недорогою вартістю робіт або наймати бригаду «шабашників», про яку вам ніхто нічого не може сказати. Як мінімум, слід вибирати фірму, яка офіційно зареєстрована, має юридичну адресу, а будівництво канадських будинків – її основний напрямок діяльності.

А щоб переконатися в якості житла, яке зводиться обраним вами підрядником, достатньо всього лише подивитися на вже готові їх проекти.

Якщо ж довірити зведення дачі сумнівній бригаді, то є великий ризик того, що багато прихованих робіт будуть виконані неякісно, а при здачі в експлуатацію таке складно проконтролювати та виявити.

Наприклад, всі скріплені за принципом «подвійної дошки» короткі бруси повинні мати повністю однакові пази, інакше під час експлуатації конструкція будинку може перекоситися. Також складно проконтролювати, чи просочені дерев’яні елементи конструкції усіма закупленими захищаючими розчинами.

А офіційно зареєстрована будівельна фірма обов’язково укладає контракт і зобов’язана здати каркасний садовий будинок з гарантією якості, якщо це не так, то є кому пред’явити претензії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *