Особливості панельно-каркасних будинків

Особливості панельно-каркасних будинків

Чому каркасні дерев’яні будинки – це оптимальний варіант індивідуального будівництва і вигідне вкладення грошей?

По ряду причин:

  • при зведенні будинку не використовуються важкі вантажопідйомні машини і обладнання, що значно скорочує витрати на будівництво, а також дозволяє зберегти ландшафт ділянки;
  • будинок зводиться за мінімальні терміни – 10-30 днів, період установки залежить від обсягу робіт по заливці фундаменту і складності внутрішнього оздоблення;
  • панельно-каркасний будинок в порівнянні з іншими видами, має меншу вагу, відповідно, фундамент будується мілкозаглиблений стовпчастий, а це значно дешевше, ніж зведення інших видів;
  • каркасний дерев’яний будинок має високі енергозберігаючі параметри;
  • вони сейсмостійкі і здатні витримати 9-ти бальну навантаження;
  • конструкція будівлі найменш чутлива до сезонних переміщень ґрунту;
  • будівництво можна здійснювати без втрати якості в будь-який час року;
  • в зимовий період їх не обов’язково постійно опалювати;
  • панельно-каркасний будинок під час експлуатації вимагає мінімальних витрат грошей та часу;
  • в них дуже комфортно і зручно жити.

Чому слід замовляти проект і будівництво будинку в одній компанії

Панельно-каркасні будинки

За багатьма параметрами каркасні конструкції значно перевершують споруди з інших будматеріалів, при цьому вони не менш довговічні і надійні.

Зібрані за канадською технологією стіни мають найнижчу ступінь теплопровідності, витримують необмежену кількість циклів відтавання і заморожування, стійкі до деформації. Тому каркасний будинок прогрівається до комфортної температури за кілька годин, навіть якщо в ньому не жити постійно. Товщина стін становить всього 30см, завдяки чому корисна площа всієї споруди збільшується.

Однак слід пам’ятати, що неможливо побудувати надійний, зручний і теплий будинок без заздалегідь розробленого проекту, який адаптований не тільки під кліматичні умови навколишнього середовища, де буде встановлюватися спорудження, а й з урахуванням особливостей обраного типу каркасного виробництва.

Каркасні будинки відрізняються між собою пирогом стін, який складається з наступних елементів: дерев’яний каркас, утеплювач, внутрішня і зовнішня обшивка. У свою чергу каркас – це складна конструкція з балок, стійок і інших дерев’яних пристроїв.

З яким кроком прокладати стійки, який розмір перетину балок вибрати, якого розміру повинні бути всі складові дерев’яного каркаса, щоб він зміг витримати всі навантаження бути теплим?

Якою має бути товщина зовнішніх стін, і скільки слід монтувати утеплювача, щоб опалення будинку було ефективним і економним?

Щоб дати правильні відповіді на ці та інші питання, необхідно провести ретельні розрахунки. При цьому кожна компанія має свої відмінні риси виготовлення каркаса, елементів стін і покрівлі, що враховують характеристики обладнання, на якому вони виготовляються, а також спосіб будівництва: виготовляється будинок частково в заводських умовах або повністю під відкритим небом.

Тому якщо вибрати проект від однієї компанії, а будувати за допомогою іншої, то нема гарантій, що всі умови зможуть повністю виконатися. Може виявитися так, що деякі елементи конструкцій будинку неможливо виготовити в визначених у проекті розмірах на обладнанні забудовника. В результаті доведеться вносити зміни в проект, які потягнуть за собою додаткові витрати.

Якщо ж все робити в одній компанії, то з самого початку враховані будуть всі особливості будівництва, і в результаті буде зведено дійсно комфортний, якісний, міцний і надійний будинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *