Основні вимоги до будівництва каркасного будинку

Основні вимоги до будівництва каркасного будинку

Щоб каркасний будинок служив багато десятиліть і забезпечував комфортними умови проживання, він повинен відповідати технологічним нормам і зводитися за розробленими технологіями. Нижче перераховані принципи, які повинні дотримуватися будівельними компаніями при проектуванні та зведенні каркасних будинків канадського типу.

Заливка надійного фундаменту

Саме він є першим і найважливішим етапом у процесі спорудження будинку, так як від фундаменту залежить наскільки надійною і стійкою буде вся конструкція. При його зведенні мають бути прораховані параметри:

  • щільність;
  • в’язка арматури;
  • використання опалубки і т. д.

З допомогою всього цього створюється високоякісна монолітна конструкція, що підвищує строки експлуатації житла.

Створення фундаментних продухів для ефективної вентиляції балок

наземної частини фундаменту для повітрообміну роблять наскрізні отвори, які сприяють провітрюванню і допомагають позбавитися від зайвої вологості, запобігають гниття конструкції і утворення цвілі.

Якісна просочення дерев’яних конструкцій

Запорукою довговічності дерев’яного каркаса служить його ретельне просочування сертифікованими антипіренами (для підвищення вогнестійкості) і антисептиками (для захисту від створення руйнівної мікрофлори).

Точно розраховане анкерне кріплення обв’язувальних дощок

будівництво каркасного будинку

На фундамент наноситься шар гідроізоляційного матеріалу, а потім укладається оброблена спеціальним засобом обв’язувальна дошка. Для жорсткого фіксування стін і кутів споруди, робиться пряме анкерне з’єднанийие з обов’язковим дотриманням кроку і обробкою отворів в дереві, зроблених під кріплення. Правильне анкерне зчеплення дозволяє рівномірно розподілити навантаження будівельних конструкцій на фундамент і запобігає можливість зрушень дощок в процесі зведення. Таким чином, забезпечується чіткість всіх діагоналей будинку, створюється основа міцного і надійного каркаса.

Будівництво міцного каркаса

Основний каркас має стільникову структуру. Довговічність будівлі безпосередньо залежить від деревини акручивается брусок до вертикальних стійок під ще один шар утеплювача (достатньо 5 см товщини). Споруда, утеплене за таким методом, зберігає тепло навіть при дуже низьких температурах.

Використання дифузійних і пароізоляційних плівок

Теплоізоляційні характеристики каркасного будинку повністю залежать від якості використовуваного утеплювача.

Монтаж дифузійної плівки здійснюється з зовнішньої сторони споруди. Її використовують для відводу назовні вологи і конденсату через вентиляційні зазори, а також для захисту від попадання вологи всередину.

Пароізоляційна плівка встановлюється всередині житла для захисту від попадання конденсату на утеплювач. Для досягнення кращих параметрів захисту плівка встановлюється внахлест, а стикувальні шви проклеюються спеціальною стрічкою.

Попереднє планування інженерних комунікацій

В каркасному будинку легко приховати інженерні комунікації (кабелі та труби), якщо їх спроектувати і здійснювати монтаж ще на етапі спорудження стін. Інакше всі комунікації доведеться прокладати тільки в відкриту, або приховувати в підвісних коробах, і це, як правило, важко вписати в дизайн приміщення.

Постійний догляд

Доглядати за будинком, побудованим за канадською технологією, порівняно нескладно. Для цього домовласникові необхідно регулярно оцінювати загального стан будівлі, вчасно виявляти та усувати виникаючі під час експлуатації несправності. При цьому, слід зазначити, що в такому будинку нескладний доступ до комунікацій, легко замінити елементи каркаса, зовнішньої і внутрішньої обробки, утеплювач та інше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *