Опис і сфери застосування профнастилу

Опис і сфери застосування профнастилу

Що таке профнастил? Це суперматеріал для будівельників і архітекторів, що представляє собою листи металу, які застосовують, як матеріали для стін і дахів, а також огорож. Його виготовляють з листової оцинкованої сталі, що має товщину 0,4-0,7 мм методом холодної прокатки. Сталеві листи покривають цинком або алюцинком (алюміній з цинком) – далі листи ґрунтують, пасивують і покривають полімером, який є гнучкою і стійкою захистом від корозії і стійкості кольору.

Різновиди та застосування профнастилу

листи профнастилу

Профнастил зазвичай роблять оцинкованим, але також покривають різними полімерами з двох сторін для більшої міцності, фарбують різними кольорами. Особливою характеристикою цього будматеріалу є наявність захисного покриття, яке може відрізнятися по своїм характеристикам, товщиною та ціною. Найбільшою популярністю користується поліестер (РЕ). Щоб задовольнити потреби клієнтів в кольорі покриттів, існує максимальна кількість кольорової палітри. Товщина покриттів повинна становити 20-25 мк.

Якщо говорити докладніше про профнастил, він вважається дуже економним і практичним, відповідає високим вимогам надійності і якості, легкий (але в цей же час міцний і довговічний). Його вважають універсальним матеріалом в будівництві, так як простий в монтажі (не вимагає додаткових конструкцій) і експлуатації. Якщо порівнювати з металочерепицею, профнастил нічим не гірше, але дешевше і зовні виглядає набагато естетичніше.

Для спорудження огорож часто потрапляє вибір саме на профнастил через співвідношення ціна / якість. Гарний зовнішній вигляд, міцність через ребра жорсткості – найоптимальніший варіант. Огорожа з профнастилу можна підібрати під будь-яку висоту і потрібний відтінок кольору. Такий паркан

листи профнастилу

не вимагає додаткових робіт в період експлуатації, що дуже впливає на популярність цього будматеріалу.

У разі швидкомонтованих споруд (ангар, склад, цех і т.д.) профнастил використовують як стіновий матеріал, за допомогою якого можна швидко створити потрібне приміщення за мінімальні гроші.

Підкреслимо ще раз, профнастил – самий універсальний і економічний матеріал, характеризується надійністю і якістю, що робить його найпопулярнішим в будівництві для дахів, стін, огорож та ін.

З таким помічником, ви можете сміливо втілювати свої мрії в облаштуванні приміщень, будинків, огороджень і т.д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *