Комбіновані будинки та їх особливості

Комбіновані будинки та їх особливості

Сама назва «комбінований будинок» говорить про те, що будинок зведений з використанням декількох матеріалів. Компанія SCL-homes при будівництві комбінованих будинків перший поверх зводить з каменю, другий – з дерева.

У комбінованих конструкціях реалізуються кращі властивості і характеристики цих будматеріалів.

Камінь – ґрунтовний, міцний і довговічний матеріал, що не піддається гниттю і впливу вологи. Але, в будівлях, повністю зведених з каменю, багато хто відчуває недолік затишку, тепла, та й міські квартири «кам’яних джунглів» порядком набридли. Крім того, камінь довго нагрівається, спробуй, нагрій, взимку нетопленій дачу, побудовану з одного каменю.

Дерево – матеріал «живий», теплий, він формує позитивний психологічний клімат в приміщенні, створює затишну, душевну атмосферу, володіє практичним властивістю регулювати вологість приміщення, створюючи для мешканців оптимальний мікроклімат.

У дерев’яному будинку народжується емоційне, більш особисте сприйняття житла, ніж у типових осередках міських багатоповерхівок. Але, багатьох зупиняє те, що дерево – матеріал горючий, крім того – схильний до впливу вологи, може бути зіпсований мікроорганізмами. Комбінуючи низ будинку з каменю і верх з дерева, компанія SCL-homes «вбиває двох зайців», розділивши функції між кам’яною і дерев’яною частиною так, щоб максимально користуватися всіма перевагами цих матеріалів.

До речі, комбінований будинок і зовні огляне дуже красиво, стильно і оригінально. Не дарма проекти комбінованих будинків від SCL-homes користуються все більшою популярністю.

Де застосовується дерево, а де цегла?

У комбінованому будинку, як правило, перший поверх будують з цегли (до речі, якщо перший поверх цегляний, найвигідніше рішення – зовнішнє утеплення за методом «вентильований фасад»), з піно або газобетонних блоків.

комбінований будинок

На першому поверсі найчастіше планується розташування «вогненебезпечних» приміщень – кухні, котельні, камінної зали, сауни, а також гаража.

Другий поверх, мансарда зводяться з дерева – оциліндрованих колод, клеєних або профільованих брусів, може використовуватися неструганий брус із зовнішнім утепленням і зовнішнім оздобленням.

Деревина, яка перебуває далеко від сирої землі, укрита від опадів дахом, оброблена спеціальним захисно-декоративним складом – не псується і не старіє.

У дерев’яній частина будинку (на другому поверсі і мансарді) розташовують житлові кімнати – спальні, дитячі.

Внутрішній дизайн комбінованих будинків спирається на «діалог» двох головних матеріалів – каменю та дерева, гармонійно поєднаних між собою, одночасно створюють оригінальні і різноманітні інтер’єри.

Інтер’єри комбінованих будинків оформляються в стилях, головне завдання яких – максимально підкреслити красу, теплоту і оригінальність природних матеріалів.

Будинки в стилі «шале»

Комбіновані котеджі – красиві, стильні, перевірені часом типи житлових будівель. Ще в середні століття комбіновані будинки будували жителі Альп – спочатку це були пастуші хатини. Згодом, вдосконалені пастуші хатини, стали користуватися величезною популярністю в Європі і отримали назву комбінованих будинків «шале» в альпійському стилі.

Чим характерний альпійський стиль «шале»? Стилю «шале» характерні яскраві, впізнавані риси – похила двосхила покрівля з великим козирком і звісами, просторі тераси, які спираються на колони і винесені за периметр будинку.

Стиль «шале» – не строгий класичний стиль з догмами і правилами, цей стиль дає необмежені можливості для фантазії: можна виконати другий поверх у вигляді зрубу, а можна і в середньовічному стилі «фахверк».

Компанія SCL-homes пропонує типові проекти, так і будівництво комбінованих будинків під ключ за індивідуальними проектами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *