Поради з облаштування системи опалення та водопостачання будинку

Поради з облаштування системи опалення та водопостачання будинку

Якщо ви стали щасливим власником земельної ділянки під будівництво, вам належить виконати чимало роботи до вашого новосілля. Про те, як підійти до питання вибору проекту, як правильно організувати хід робіт, які вибрати матеріали, написано чимало. Зараз ми хотіли б зупинитися на питанні, пов’язаному з організацією системи опалення та гарячого водопостачання у вашому майбутньому будинку. Як виявляється, тут може бути багато тонкощів.

Обладнання для систем опалення та водопостачання будинку

Система опалення та водопостачання будинкуВартість енергоносіїв останнім часом стрімко зростає. Найбільш доступним сьогодні є газ, але через нестабільну ситуацію з природним газом в країні, а також велику вірогідність його подальшого подорожчання сподіватися тільки на цей вид палива просто небезпечно. Можна замінити газ електроенергією. Це просто і зручно, електричний котел займає менше місця. Але обігрівати будинок електрикою набагато дорожче, навіть якщо встановити лічильник з денним і нічним тарифом.

Можна встановити твердопаливний котел, сировина для якого більш доступна. Але обслуговування такого котла – трудомісткий процес. Крім того, установка в будинку твердопаливного котла вимагає наявності достатнього для нього місця, в ідеалі топкової, так як сажа, зола і запах від продуктів згоряння – постійні супутники такого виду котлів.

Тому оптимальним на сьогодні є використання для опалення та приготування гарячої води альтернативних джерел енергії:

  • енергії сонця;
  • тепла землі;
  • грунтових вод.Система опалення та водопостачання будинку

Якщо ви прийняли для себе рішення інвестувати кошти в обладнання, яке працює від альтернативних джерел енергії, можете почати з установки на даху сонячних колекторів унікальної незакипаючої сонячної системи auroSTEP plus TM Vaillant. При цьому бажано, щоб дах мав кут нахилу в 45 градусів, а основна кількість вітражів і вікон була винесено на південну сторону.

Буріння свердловини в основі фундаменту для установки зондів під тепловий насос geoTHERM ТМVaillant на етапі будівництва дозволить в подальшому не порушувати ландшафт ділянки. Якщо ж свердловина не передбачається, ви можете встановити повітряний тепловий насос aroTHERM TM Vaillant, який витягує тепло з навколишнього повітря і працює аж до -20 ° C.

Розведення по всьому будинку комунікацій теплих підлог дозволить знизити температуру теплоносія в системі опалення. Оптимальним на сьогодні є використання різних типів обладнання в єдину систему, що допоможе отримати максимальний результат з точки зору комфорту при мінімальних затратах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *